Accers Bars Seans İstanbul

Accers Bars Seans İstanbul kafada yer alan 32 noktaya uygulanan hafif dokunuşlar ile bir çeşit bilinçaltı temizliği ve enerji çalışmasıdır. Kafada şifa, para, yaratıcılık, cinsellik, farkındalık, beden dili gibi bu ve buna benzer 32 nokta yer almaktadır. Access Bars seansları bu noktaları hedef almaktadır. Amerika’da Gary Douglas tarafından ortaya çıkarılan bu seanslar zaman içerisinde tüm dünyaya yayılmıştır. Access Bars seansları özet olarak bilince daha fazla erişmeyi sağlamak için tasarlanmış araç ve proseslerin bütünüdür. Kafada oluşturulan her çeşit yargıdan ve olumsuzluklardan tamamen uzaklaşmak ve duyguların arınmasını sağlamak için Accers Bars seanslarından yararlanılmaktadır.

Accers Bars Seans İstanbul eğitimleri online  olarak sizlere sunulmaktadır. Eğitim boyunca iki uygulama almış ve vermiş olursunuz. Eğitimlere katılmak için nerede ya da ne durumda olunduğunun hiçbir önemi yoktur. İnternete bağlanabilen herhangi bir cihaz yardımı ile seanslara kolaylıkla katılmakta ve bilinçaltı derinliklerine inilmektedir. Eğitimlerdeduygu ve düşüncelerden uzaklaşılmakta bununla birlikte bilinçaltının sıfır noktasına inilmektedir. Bu noktaya inilmesi, kimseyi sebepsiz yere yargılamamak açısından önem ifade etmektedir. Accers Bars seansları derin bilinçaltına güvenli bir şekilde yolculuk edilmesini sağlamaktadır. Yargıdan ve olumsuzluktan uzak bir var olma yalnızca Accers Bars seansları sayesinde mümkün olabilmektedir.

Accers Bars Seans İstanbul Bireylere Etkisi

Hayatta pek çok şeyi bir anda arzulama ve bunların gerçek olması gibi hayaller kuruluyor ise Access Bars Seans İstanbul bu hayallerin gerçekleşmesi konusunda bireylere yardımcı olabilmektedir. Kafada yer alan 32 noktadan biri olan yaratıcılık bölümü seanslar sayesinde aktifleştirilmekte ve bireylerdeki “yapamayacağım” algısı ortadan kaldırılmaktadır. Özellikle hamile bireylerin huzurlu ve rahat bir doğum geçirmesi için kullanılan Accers Bars seansları, beyin dalgalarını yavaşlatıcı özelliğe de sahiptir. Dikkat eksikliği taşıyan bireylerin bu seanslara katıldığında dikkat algılarının daha hassas olduğu fark edilmiştir. Online gerçekleştirilen eğitimle siz de uygulayıcı olma şansını elde edersiniz.. Seanslara her yaş ve cinsiyete sahip birey gönül rahatlığı ile katılım sağlayabilmektedir. Uygulama esnasında bilinçaltında yer alan bazı noktaların aktifleştirilmesi için çalışılmaktadır. Aktifleştirilen noktalar daha kaliteli bir hayat standartlarını da beraberinde getirmektedir. Siz de bu eğitimi kendinize hediye edebilir barlarını çalıştırıp daha keyifli ve sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz.