1990 yılından bu yana , Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından uygulanmaktadır.

Bilince erişim demektir. Pek çok araca sahip bir tekniktir. Kişideki enerjetik blokajların çözülümünü sağlayıp soru sorma teknikleri ile daha bilinçli farkındalıklı bir yaşama davet eder.

Yaşamımızın başladığı günden beri anne babamız, yakınlarımız, atalarımızdan, toplumdan öğrendiklerimizle yargılarla büyütülürüz. Ve bilinçaltımız bunları sorgulamadan alıp kabul eder. Böylece bize ait olmayan başkalarının bize çizdiği bir hayata sahip oluruz. Ancak Access Consciousnessin teknikleri ve sorularıyla kendiniz olmayı seçebilirsiniz. Bilinçli farkındalık dolu bir hayat mümkün.

Bunun için en temel eğitim Access Bars sınıfında kolaylaştırıcılık yapmayı seçtim. Kimler benimle hayatını daha keyifli kolay ve farkında yaşamayı seçer bunun için neler mümkün?

ACCESS SORULARINI YAŞAMIMIZDA KULLANMAK

Access Consciousnessin en bilinen ve en katkı sorularını çoğu mecrada okuyup duyuyorsunuz, peki günlük hayatta aktif şekilde kullanmayı seçiyor musunuz?

Access Bars eğitiminde anlattığımız temizleme cümlesiyle herhangi bir konuda oluşmuş negatif enerjiyi, bizi duraklatan enerjiyi temizleriz. Arkasından da MERAK VE HEYECAN ile sorulan keyifli sorular evrendeki sonsuz olasılıkları harekete geçirir. Tabi sadece bir kere sorarak değil hangi konuda olursa olsun iyi kötü ayırt etmeden aktif şekilde aşağıdaki soruları soralım zihinden cevap aramadan sadece sorup bırakalım eğlenceli değil mi?

-Bundan daha iyi nasıl olur?

-Başka neler mümkün?

-Bu durumun hediyeleri nelerdir?

HAYATIN TÜMÜ BİZE KOLAYLIK NEŞE VE İHTİŞAMLA GELİR.

Ya hayatın daha kolay olsaydı? Bize zoru elde etmenin önemi öğretildi. Zor olanın kıymetli olduğu ya bunlar sadece ilginç bir bakış açısı ise? Yıllarımı zorları başararak geçirdim. Artık kolayı seçiyorum. İnanın çok keyifli kolayı ve neşeli olanı seçmek. Access Consciousness mantrası olan “Hayatın tümü bize kolaylık neşe ve ihtişamla gelir” cümlesini her sabah ve akşam en az on defa hatta aklınıza geldiği her an tekrarlamayı seçin bakalım neler mümkün?