Anne karnı şifası atölyesine yoğun talep olduğu için gruplar şeklinde başlıyoruz. Atölye içeriğinden kısaca bahsetmem gerekirse yapacağımız bu çalışmada 

-Thetahealing yöntemi ile annenin hamilelik döneminde bebeğe olan aktarımları şifalandırılır. 

-Burada sadece annelik düşünenler yada anne olanlar için çalışmayız. Zira hayatta ilk bağlandığımız, tanıdığımız kişi annemizdir. Onunla kurduğumuz ilişki şekli tüm ilişkilerimizi etkileyecektir. Anne karnı şifası yapıldığında, ilişkiler, annelik, evlat olma, eş, partner tüm dünya ile ilişkileriniz düzelir. Bolluk bereketiniz dahi birbiri ile bağlantılı konular olduğu için anne karnı şifa sağlar. 

  – Örneğin istenmeyen bebek, erkek doğması beklenen bebek, düşük hikayesi, annenin gebeyken içinde bulunduğu ruh hali, yaşadığı travmalar DNA kayıtları ile bebeğe geçer. Annenin hamilelik boyunca yaşadığı değersizlik, yetersizlik duyguları çok temeldir. Bebek bu hisleri kendisinin gibi kabul eder. Şifalanmadığı takdirde ömür boyu blokaj olarak yaşar.Bu sebeple danışanlarıma her zaman anne karnı şifasını almalarını diğer blokajları sonrasında çalışmayı öneriyorum. 

 Çalışmanın detaylarından bahsedecek olursak   

-Online zoom seminerinde meditasyon ve atalardan bağ kesme, affetme çalışması,

– Katılımcı ile birlikte birebir anne karnı şifası özel seansı,

-Whatsapp grubu üzerinden paylaşılacak meditasyon ses kaydı ve his yüklemesi çalışmaları

Kontenjanlı bir atölye çalışması olup bilgi için asistanlarıma 05538339457 ve  05538339679 yada DMden ulaşabilirsiniz.