Günümüzde iyileştirici pek çok yöntemin arasında şüphesiz ki en etkili yöntemlerden biri Thetahealingtir. Siz de theta healing uygulayıcısı olmak ister misiniz? Peki theta healing nedir? Öncelikle insanlar olarak beynimiz ile tüm aktiviteleri gerçekleştiririz. Beynin çalışma prensibi, sinirsel aktiviteler arasında iletilen nöronlarla olmaktadır. Bu aktivite dalgalarla sağlanmaktadır. Theta bir beyin dalgasıdır ve genellikle uykuya geçmeden evvel aktifleşir ve insanlar üzerinde rahatlatıcı bir etkisi vardır. Frekansı 4-7.5 hertz arasıdır. Theta healing ise bir bilinçaltı terapi tekniğidir. Theta beyin dalgası kullanılarak yapılan bu meditasyon ve şifa tekniği ile kişinin bastırdığı ve bilinçdışına ittiği her istenmeyen yaşam örüntüsü temizlenir. Atalarımızdan bizlere genlerle aktarılan travmalarımız, hayatta edindiğimiz kötü deneyimler, acılarımız, şoklarımız hep bastırdığımız adeta paspas altına attığımız bastırılmış duygularımızı oluşturur. Bunlar bizlere bilişsel birer yüktür. Theta healing eğitimi alanlar bu yöntemle bilinçaltındaki bastırılan kendilerine hizmet etmeyen duygulardan arındırılıp, yerlerine pozitif olumlamalar aktararak değişimi hedeflemektedir.

Seans boyu kişinin bastırdığı duygular değiştirilerek pozitife dönüştürülür. Algısal ve sezgisel boyutta iyileşme sağlanır. Enerjisel bir yenilenme hedeflenmektedir. Kısaca enerji alanlarının temizlenmesi, yenilenmesi demek yanlış olmaz. İnsan ideal benliğine ulaşmayı hedefler. Buna ‘higher self’ denilmektedir. Bu yöntem, içinde yaşadığımız yeni dünyada sizin ideal benliğinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Psiko-Enerjik Yöntemle Bilinçaltı Temizleme

Theta healing denilince akla bu yöntemin öncüsü ve kurucusu olan Vianna Stibal gelmektedir ve bunun psiko-enerjik bir yöntem olduğunu vurgulamaktadır. Yakalanmış olduğu kanser hastalığının ardından, şifa yöntemini uygulayıp iyileşmiş ve kendini bu meditasyon yöntemine adamıştır. Bu yöntemin çok hızlı sonuç verdiğini de göz önünde bulundurmalıdır. Bilincinizde kısıtlanmış sistemlerin, aslında yaşam enerjinizi kullanarak psikolojik, fizyolojik ve duygusal olarak nasıl performe edildiğine şahit olduğunuzda şaşıracaksınız. Siz de online olarak verdiğimiz Theta Healing Eğitimi Alanlar kervanına katılıp uygulayıcı sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Dünya çapında pek çok ülkede 500.000’den fazla uygulayıcı vardır. Bilinçdışınızın baş yazarı olmak sizin ellerinizde.  Alanında uzman eğitimcilerimizden alacağınız bu online eğitim sonunda temel seviye DNA uygulayıcısı olacaksınız ve uluslararası uygulayıcı sertifikanızı da alacaksınız. Ayrıca tekniği önce kendinize uygulama fırsatını da elinizde bulunduracaksınız.