Theta Healing Eğitimi Almak İstiyorumSon günlerde adı sıkça duyulan Theta Healing, bilinçaltı tedavisinde kullanılan bir çeşit meditasyon tekniğidir. Bilinçaltı terapi de diyebileceğimiz bu tekniğin kurucusu Vianna Stibal, yakalanmış olduğu kanser hastalığını bu yöntemle tedavi ederek kendisini bu yolda ilerlemeye ve bizlere bu ruhsal ve bedensel keşifte rehberlik etmeye adamıştır. Vianna Stibal’in ışığında aydınlanan bu yolda bu yöntemi öğrenebilir ve hayatınızın karmaşası sebebiyle gölgede kalan esas mutluluğu, huzuru, gücü ve zihinsel dinginliği önceliğiniz haline getirebilirsiniz. Kendi kendinizin şifacısı olmak ve bu öğretiyi hayatınıza katmak, theta healing eğitimi almak istiyorum diyorsanız doğru adresteniz. Merkezimiz vermiş olduğu online eğitimler ile bu imkânı sizlere evinizin konforunda sağlamaktadır.

Theta Healing Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere Theta beyin dalgasında gerçekleşen bir bilinçaltı terapisidir. Rüyalarımızı gördüğümüz ana geçmeden yaşadığımız hafif uyku hali sırasında bulunur. Bilincimizin uyanık bedenimizin ise yoğun bir rahatlama halindeyken (Theta’da iken) kendimizi tedavi edebiliriz. Zihnimizin en yoğun çalıştığı programlar Theta’da mevcuttur. Derin bir rahatlama halinde Theta’ya yapılan bağlantılar ile inançlarımızı, gündelik hayatımızı olumsuz yönde etkileyen davranışlarımızı, stresimizi, travmalarımızı tedavi edip; şifayı kendimizde bulabiliriz. Theta frekansında iken yapılan çalışmalar ile hayatımızda kökleşmiş sorunları olumlu bir şekilde tersine çevirip hayata karşı bakış açımızda olan daralmaları kaldırabiliriz. Oldukça hızlı ve aynı zamanda etkisi ile kendimize olan inancımızı ve varlığımıza olan minneti arttıran bu yöntem ile bilinçaltımızın karanlık kapılarını kapatıp, bizi hayatın akışından alı koyan her şeyi bir rafa kaldırmayı öğreniyoruz.

Theta Healing Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bilinç altımızın bir sınırı olmadığı gibi Theta Healing’in de bir sınırı bulunmamaktadır. Her türlü korkularınızı ve fobilerinizi yenmek için theta healing eğitimi almak istiyorum diyebilirsiniz. Örneğin; güven problemi, kapalı alan korkusu, para korkusu, ailevi problemler, şiddet eğilimi, ayrılık korkusu, kaybetme korkusu, hastalık korkusu, başarısızlık korkusu, gelecek kaygısı, evlilik problemleri, cinsel problemler, maddiyat ile ilgili sıkıntılar,  sevilmeme korkusu, uyku problemi, herhangi bir hayvana olan korku, yalnızlık korkusu gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Kendimize olan inanç ve bu tekniği edinmeye olan isteğimiz ile bilinçaltımızda bulunan negatif engelleri kaldırıyoruz. Bunun sonucunda ise kendimize olan güvenimiz ve en önemlisi hayata olan sevgimiz ile bambaşka bir dünyanın kapısını aralamış oluyoruz. Eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak ve online eğitimimizden faydalanmak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.