Theta Healing, hem bedensel hem ruhsal hem de duygusal olarak kişilere dinginlik verme amacına sahip olan felsefedir. Kuantum fiziğinin insanlar üzerindeki doğrudan uygulaması olarak görülür. Meditasyon yaparken derin bir odaklanma sayesinde hücrelerinizin DNA sisteminde dönüşüm sağlanır. Theta Healing eğitimi ile enerji olarak kendinizi nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kendinize yardımcı olduktan sonra çevrenizdeki kişileri de iyileştirebilirsiniz. Bilinçaltı çalışmanız sayesinde hayatınıza istediğiniz şekilde insanları çekebilirsiniz. Theta Healing eğitimi Ankara ve İstanbul içinde yüzyüze veya online olarak alabileceğiniz bir eğitimdir. Online eğitim sayesinde kendinizi bambaşka bir iç huzuru içinde bulacaksınız. Eğitim sonunda kendinizi eskisinden daha farklı göreceksiniz.

Theta Healing Eğitimi Hakkında

Theta Healing sayesinde bilinçaltınızda sizin bile farkında olmadığınız her şey ortaya çıkar. Böylece bilinç üstü ve bilinçaltı içinde hapsolmuş tüm düşünceleri değiştirebilirsiniz. Kısıtlanmış enerjilerinizi açığa çıkarabilir ve bunları olumlu anlamda değiştirebilirsiniz. Eğitim sayesinde bu hayattan ne istiyorsanız hepsini elde edebileceğinizi öğrenirsiniz. Theta Healing eğitimi sonunda tüm hormonlarınız dengede olur. Böylece tiroid, guatr gibi hastalıkların düzenlenmesinde eğitim son derece yardımcıdır. Ayrıca kişilerin yaşadığı depresyon, bunalım ve anksiyete gibi sorunlar da eğitim aracılığı ile yok olur.

Theta Healing eğitimi Ankara ve diğer her yerde bilinci açık şekilde gerçekleşir. Böylece terapi seansları çok hızlı ve kuvvetli şekilde etki etmeye başlar. Bilinçaltındaki negatif olan tüm düşünceler gider yerine olumlu ve güzel düşünceler gelir. Güvende olmak, hayatı sevmek, insanlarla iyi anlaşmak, pozitif bağlar kurabilmek, yeterli hissetmek, kendi bedenini sevmek gibi düşünceler bilinçaltı içine işlenir. Sonucu garanti olan ve testlerle kanıtlanmış olan bir terapi türüdür. Online eğitim tıpkı yüz yüze eğitimdeki kadar faydalıdır. Eğitmen tamamen size odaklı bir eğitim verir. İnternet üzerinden aldığınız theta healing eğitiminden sonra tamamen pozitif ve iyi hissedeceksiniz. Theta healing online olarak da spiritüel olarak size yaklaşabilecek bir felsefedir.

Theta Healing eğitimi 1994 yılında Vianna Stibal tarafından keşfedilmiştir. Kendisi sahip olduğu kanser hastalığını bu sayede atlatmıştır. Arınmayı keşfettikten sonra bu şekilde teknikler üreterek diğer insanlara da yardımcı olmaya çalışmıştır. Eğitim ismini beynin Theta dalgasından almaktadır. Theta da zihnin kök inancına ulaşılarak negatif kökler ortaya çıkarılıyor ve bunlar pozitife çevriliyor. Theta Healing eğitimi Ankara en hızlı ve manevi şekilde anda kalarak size iyi olmayı ve iyileşmeyi gösteren bir eğitimdir. Bu eğitimin ilk seansında dahi kendinizi bambaşka biri olarak bulabilirsiniz.