Theta Healing İstanbul içi arayışında olanlar ve tek tık uzaklık ile bu eğitimden faydalanmak isteyenler için online eğitimler vermekteyiz. Theta Healing, psikolojik ve enerji tabanlı bir uygulama olup ruhsal, duygusal ve fiziksel bütünlemesi üzerinde çalışan bir alandır. Meditasyon uygulamasını kuantum fiziği ile birleştirerek insan için bütünsel bir çalışma olanağı sunar. Düşünce gücünün yani insanın odaklanarak bilinçaltında Theta Healing tekniği ile birçok mucizeye kapı araladığı ve hayatına güzellikler kattığı bilinmektedir. Meditasyon uygulaması ile kişiler derin bir odaklanma halini alarak belirli teknikler ile bilinçaltı düzeyini kontrol etme ve değiştirme yetisini elde ederler. Bütüncül bir uygulama olan Theta Healing, kişilerin bilinçaltı düzeylerini kontrol edebilmesine ve hayatında köklü değişiklikler yapmasına olanak sağlar. Düşünce gücünün enerjisini kontrol etmek ve istediği şekilde dönüştürmek Theta Healing tekniği ile mümkündür.

Theta Healing İstanbul eğitimini internet erişiminin olduğu her yerden almanız mümkün. Hayat akışı içerisinde rahatsız olduğunuz ve değiştirmek istediğiniz olumsuz kalıplardan kurtulmak için olumlama ve benzer tekniklere başvurmadan Theta Healing tekniği ile kısa ve etkili şekilde fayda sağlayabilirsiniz. Olumsuz duygular, düşünceler ve hareketlerin köküne inerek kökten onarım ve değişim sağlayabilirsiniz. Theta Healing uygulaması bir nevi farkındalıktır. Kişi, yapacağı uygulamalar ile bilinçli bir şekilde olumsuzlukları kalıcı şekilde olumluya çevirebilmektedir. Kişi kazanacağı farkındalık ve öğrendiği teknikler ile hayatına mucizeleri çağırıp yaşayabilmektedir.

Theta Healing İle İyileş

Theta Healing İstanbul eğitimi alarak yaşamına mucizeleri çağırabilirsin. Bu eğitimi alarak ve uygulayarak hayatınızda çok kısa sürede büyük değişimler gerçekleştirmeniz mümkün. Bu eğitim sayesinde ilk olarak farkındalık kazanmış olacaksınız. Daha sonra öğrendiğiniz teknikler ile meditasyon yaparak hayatınızdaki olumsuzlukları olumluya çevirebileceksiniz. Hepsinin temelinde düşünce gücünü kontrol edebilmeniz saklı. Meditasyon yaparak bilinçaltına inip hayatınız ile ilgili sizi engelleyen olumsuz kalıpları kökten değiştirmeniz mümkün.

Örneğin  hastalıkların da bilinçaltında nedenleri vardır ve bu nedenleri bulup değişim sağladığınızda hastalıklardan dahi kurtulmanız mümkündür. Bilinçaltınızda sürekli kendini tekrarlayan yanlış davranışlar, olumsuz duygular, hastalıklar, kalıplar olup bunları öğrendiğiniz teknikler ışığında enerji çalışması ile dönüştürmeniz mümkün. Ümitli olun hayatınızı değiştirmek için bir adım atın.