Access Bars online eğitimi Access Consciousness in izin verdiği tarihlerde kurumumuzca gerçekleştirilir. Eğitim sertifikalı Access Bars kolaylaştırıcısı tarafından size verilir. Eğitimde  negatif yüklerinizden kurtulup beyninizde bugüne kadar hiç açılmamış bir pencereden dünyanıza bakma fırsatı bulabilirsiniz. Access Bars;, dikkat dağınıklığı, stres, uykusuzluk ve takıntıların sebep olduğu huzursuz ruh halinden dinginlik dönemine geçmenizi sağlayacaktır. Kaygılarınızı bir kenara bırakarak yaşamı derinlikleriyle hissetmenize yardımcı olacaktır. Access Bars online eğitim programlarımıza katılarak evinizin en sevdiğiniz köşesinden nasıl daha iyi yaşayabileceğinizi öğrenebilir ve sevdiklerinize de uygulayabilirsiniz.

Access Bars Online Eğitime Kimler Katılabilir?

Online eğitimler, Access Bars’ ı deneyimlemek isteyen herkes için uygundur. Bebekler ve hamileler de dahil olmak üzere her yaş grubundan insan katılabilir. Eğitimler herhangi bir alt yapı gerektirmez. Access Bars hakkında hiçbir fikriniz olmasa bile Access Bars online eğitim programımız ile başınızda bulunan noktalara dokunarak hayatınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenebilirsiniz. Kendinize yararlı olmanın yanı sıra başkalarının hayatlarını iyileştirebilirsiniz.

Access Bars Nedir?

Access Bars; temiz bir bilinçaltı ile yaşamımıza yön vermemizi sağlayarak hayalimizdeki yaşama ulaşmayı amaçlayan bir kişisel gelişim öğretisidir. Sistemin bize sunduğu seçenekleri doğru değerlendirmeyi hedefler. Dünyaca ünlü Amerikalı yazar ve iş insanı Gary Douglas tarafından 90lı yıllarda uygulanmaya başlanmış ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

İnsan yaşamı boyunca; genetik olarak, yaşadığı çevreden etkilenerek ve doğduğundan beri edindiği yaşam tecrübesiyle birlikte beyninin merkezinde bir gerilim barındırır. Bu gerilimi boşaltmanın yolu ise Access Bars’ dır. Access Bars başımızda bulunan ve bars adı verilen 32 nörolojik noktada biriken negatif enerjiyi, bu noktalara yapılan doğru dokunuşlarla ortadan kaldırmaya yarar. Bu terapi, seanslar halinde uygulanır. Seanslarda bars noktalarına yapılan yumuşak dokunuşlar kişiye tam bir rahatlama ve arınma hissi verir. Access Bars öğretisinin kaynağı insan bilincidir. İnsana bilinçaltını yeniden yaratma imkânı sunar. İnsan bilincini temizleyerek, doğru tercihler ile hayal ettiğimiz yaşama sahip olmayı hedefler. Her yaştan insanın uygulayabileceği seanslar; kaygı bozukluğu, stres, dikkat dağınıklığı, bağımlılık gibi insan hayatını kötü etkileyen duygulardan arındırır. Bedeni ve ruhu özgür bırakır.

Dünyanın her yerinde bu öğreti ile hayal ettiği yaşama kavuşmuş, şifa bulmuş binlerce insan vardır. Access Bars ile hayatını değiştiren insanların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Siz de bu eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak ya da Access Bars online eğitim paketlerimizden yararlanmak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.