Access Facelift nedir? Bedeninizde cildinizde tuttuğunuz size hizmet etmeyen duygular hisler cildinizi yaşlandırır, yıpratır. Gençleşmeye yaşlılık ile ilgili algılarınızı temizlemeye ne dersiniz? Daha berrak neşeli sağlıklı bir cilt için ne gerekir? Hem de ağrısız, acısız, iğnesiz; kolaylıkla ve sadece onurlandıran Access Facelift eğitimi ile bu mümkün ve güvenli.

Kadınların belli bir yaşta menapoza girmesi, erkeklerin belli bir yaştan sonra prostat adayı olması, saçların beyazlaması, kalıtsal hastalıklar, kilo, ten rengi ve daha bir çok konudaki bakış açılarını satın almasak nasıl bu nasıl olurdu?

Tüm bunları bir beden prosesi olan ve hücresel değerlendirme hafızasını silen Access Facelift ile değiştirebilirsiniz.

Access Facelift tüm hücreleri gençleşmeye davet eder. Bu uygulama ile , yara izleri, akneler, deri sarkmaları, güneşin verdiği hasar ve kırışıklıklar iyileşme gösterirken beden de sıkılaşır ve dinamikleşir. Bu uygulama iç organlara da katkı sağlar.

Bu bir günlük eğitim sırasında, bedeninizdeki ve yüzünüzdeki enerjilerle çalışacak ve bunları uygularken nelerin serbest bırakılabileceğini keşfedeceksiniz.

Eğitim sonunda uluslararası uygulayıcı sertifikası alırsınız.
Eğitim 1 gün sürer.  Eğitim boyunca 2 seans alır ve 2 seans verirsiniz.
05538339457