His yüklemeleri, Thetahealingin en güçlü araçlarındandır. Kişide anda değişim başlatır.

Kısaca şöyle açıklayabiliriz. Bizler bilmediğimiz, tanımadığımız, yaşamadığımız bir duygu ya da durum hakkında herhangi bir bilgiye veya hisse sahip olamayız. Hani bir şarkıda geçiyor ya “tatmadım bilemem ki”? diye. Örneğin, kişi ne geçmiş seviyede ne de ruhsal seviyede, hatta genetik yapısında zengin yaşamayı deneyimlememiş olabilir. Dolayısıyla, bu hissi bilmediği ve barındırdığı kök inançları yüzünden bu yaşamında asla zengin olamaz. Çünkü bu hissi bilmez! Bu hislere sahip olup olmadığınızı yada bilinçaltınızdaki kök inançları kas testi ile tespit ederiz.

İşte tam da bu noktada Theta Healing® HİS YÜKLEME çalışmasıyla bu hisler kişiye öğretilir. Ve bu Yaratıcı’nın aracılığı ile yapılır, biz sadece şifaya şahitlik yaparız. Yaratıcı tarafından bu hisler size öğretilir. Gerekli hisler size yüklendiğinde bu hisse uyan aynı frekanstaki koşullar hayatınıza çekilir ve siz arzu ettiğiniz hayatı yaşamaya başlarsınız.

Bunun için yüz yüze olmak şart değildir önemli olan izin vermektir.

Ancak, his yüklemesi yapıldığı halde hâlâ hayatınızda değişiklikler olmadıysa, o zaman inançlarınızın derinliğine inilir ve kök inanç bulunur değiştirilir. İnanç değişikliklerinden de ilerideki yazlarımda bahsedeceğim. Zira online seanslarda kök inancı bulup değişikliği yapmak veya aldığınız eğitimle sizin bu uygulamaları kendiniz ve herkes için yapmanız mümkün. ister seans alın ister eğitim alıp uygulayıcı olun amacımız en yüce ve iyi şekilde tekamül etmek ve öyle de oldu. Şükürler olsun.