Theta bir beyin frekansıdır healing ise şifa alma anlamı taşır. Theta healing eğitimleri; bilinçaltı tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemin kurucusu Vianna Stibal’dir. Stibal’e göre theta healing; insanın fiziksel, duygusal ve ruhsal durumlarındaki her türlü değişim ve dönüşümdür. Bilinçaltındaki ve bilinç halindeki tüm inançlar, kısıtlanan duygular ve düşünceler theta healing yöntemi sayesinde değiştirilebiliyor. İnsanın arzuladığı ve gerçekleştirmek istediği her şeyin meydana gelmesinde önemli bir rol oynar. Bununla birlikte öğrenilmesi hiç zor olmayan, çok yönlü bir yöntemdir. Çok hızlı sonuç alabilirsiniz.

Theta Healing Seansları Nasıl Uygulanır?

Theta seanslarında bireysel farklılıklar göz önünde bulundurulur. Theta healing eğitimleri seanslarında hayatınızda değişmesini ve dönüşmesini istediğiniz her türlü konu theta uygulayıcısına bildirilir. Bu konular yaşamın pek çok alanından olabilir. Örneğin; aşk, evlilik, para, sağlık, eğitim, başarı, kariyer, motivasyon, özgüven, bağımlılıklar, stres, fobiler ve alerjiler, spor, en çok kabaran keki pişirebilmek, dağa tırmanmak ya da okyanus tabanına dalmak dahi olabilir. Siz konunuzu uygulayıcıya bildirdikten sonra uygulayıcı sizi theta seviyesine getirir ve sizi gerekli zaman süresince o seviyede kalmanızı sağlar. Bu seviyede bilinçaltınızda olan negatif inanç çekirdeklerinizin yerine pozitif inanç çekirdeklerinin yerleşmesini sağlar. Bu inançlar geçmişten gelen gelenekleriniz, bebeklik ve çocukluk dönemlerinizde yaşadığınız durumlar ve deneyimlerdir. Ayrıca seçtiğiniz konunun hayatınızda kalıcı etkide olabilmesi için hisleriniz pozitif inanç olarak da theta inanç seviyelerinize yerleştirilir.

Theta Seanslarını Nasıl Alabilirim?

Mesafeler theta healing eğitimleri seanslarının yapılabilmesine engel değildir. Seanslar yüz yüze olduğu gibi online görüntülü görüşme yöntemi veya telefon ile  yapılabilir. Seansları nasıl alacağınız tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Theta seanslarında bireysel farklılıklar göz önünde bulundurulduğu için seansların süresi ve kaç seans süreceği kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Theta Healing’den Nasıl Faydalanılır?

Theta healing’den üç farklı şekilde faydalanabilirsiniz. İlk olarak eğitimini tamamlamış uygulayıcılar tarafından bireysel seanslar alabilirsiniz. İkinci olarak da eğitmenlerden eğitim alıp uygulayıcı olabilirsiniz. Thetahealing in özellikle ilk üç modülü aldığınızda profesyonel bir uygulayıcı olursunuz. Başta kendinize, ailenize ve danışanlarınızın farkındalık ve ruhsal gelişimi için harika bir öğretidri. Thetahealing dünyanın 170den fazla ülkesinde uygulanmaktadır. Yaklaşık otuz yıldır güvenle uygulanan bu eğitimin uygulayıcılığını seçin.